DOPRAVA ZDARMA nad 1500Kč

5 kroků jak probudit pleť po zimě

5 kroků jak probudit pleť po zimě

Ať už bojujete s mrazivými srážkami nebo drsným větrem, faktem zůstává, že zima umí být pekelně krutá. Kolísání teploty a vlhkosti venku s umělým zahříváním vnitřních prostor mohou mít na pleť dehydratační a devastační účinky. Póry se ucpávají a začínají se hromadit zbytky odumřelých buněk.

Získat zářivou a zdravou pleť, kterou si užíváte v teplých měsících roku, je naštěstí otázkou následujících kroků.

 1. Peelingová očista

  Zimní kůže se trápí hromaděním odumřelých buněk, přičemž zbavování těchto buněk je nezbytným krokem v péči o pleť. Peelingem tyto buňky oddělíme nebo zbavíme jejich mezibuněčného lepidla visícího na nich a tím odhalíme nové a zdravější verze pod nimi. To napomáhá odblokovat póry, které zůstávají otevřené po použití produků (séra, pleťové vody, … ). Peeling zefektivní vaše další ošetření pokožky.

 2. Dostatek vody

  O pozitivních účincích vody jsme si psali už v posledním článku, ale nikdy není na škodu si to zopakovat. Ve stručnosti řečeno, pokožka je až ze 70% tvořena vodou. Ta ji ochraňuje a přispívá ke svěžímu vzhledu. Pitím minimálně dvou litrů vody denně zabráníte dehydrataci, která může za to, že se pleť jeví matná, suchá a vrásčitá.


 3. Zaostřené na oči

  S tmavými kruhy a otoky pod očima vypadáme unaveně i když jsme odpočatí. Na prosvětlení i těch nejtmavších kruhů pod očima doporučujeme vyzkoušet krémové sérum Diamond Rose Biofresh. Jeho masážní roller nadzvedne víčka, eliminuje vrásky, zachová hebkost a omladí nejen okolí očí ale i úst.

           

 4. Krása prochází žaludkem

  Pro zářivou pleť (a zdravé vlasy) se ujistěte, že vaše strava obsahuje dostatek esenciálních mastných kyselin. Naše těla tyto výživné látky neprodukují samy o sobě, proto je důležité je získávat z potravin. Výborným zdrojem je losos, lnová semínka, rýže, vlašské ořechy, fazole, vejce, ...

 5. Dodržování rutiny

  Důsledný režim čištění, tonizování, vyživování a ochrany ráno i večer pomáhá rehabilitovat suchou, zvětralou a unavenou pleť.

  Pravidelnou péčí znásobíte výsledky používaných produktů. :)