Doprava ZDARMA nad 1100Kč

Ať už bojujete s mrazivými srážkami nebo s drsným větrem, faktem ostáva, že zima umí byt pekelně krutá. Kolísání teploty a vlhkosti venku s umělým zahřívaním vnitřních prostor mohou mít na pleť dehydratační a devastační účinky. Póry se ucpávají a začínají se hromadit zbytky odumřelých buněk.

Našťestí je znovunabytí zářivé a zdravé pleti, které se tešíte v teplejších měsících roku jen otázkou dodržováni těchto následujících kroků.

 1. Peelingová očista

  Zimní kůže se trápí nahromaděním odumřelých buněk, pričemž zbavování těchto buněk je nezbytným krokem v péči o pleť. Peelingem tyto buňky oddělíme nebo zbavíme jejich mezibuňěčného lepidla visíciho na nich a tím odhalíme nové a zdravější verze pod nimi. To napomáha odblokovat póry, které zostávájí otevřené pro požití produků (séra, pleťové vody, … ). Peeling zefektivní vaše ďalšií ošetření pokožky.

 2. Dostatek vody

  O pozitivních účincích vody jsme si psali už v posledním článku, ale nikdy není na škodu si to zopakovat. V skratke pokožka je až zo 70% tvořená vodou. Tá ji ochraňuje a přispíva k svěžímu vzhledu. Pitím minimálně dvoch litrů vody denne zabráníte dehydrataci, která může za to, že se pleť jeví matná, suchá a vrásčitá.


 3. Zaostřené na oči

  S tmavými kruhy a otoky pod očima vypadáme unavěne i když sme odpočatí. Na přesvetlení i těch najtmavších kruhů pod očima doporučujeme vyskoušet Krémové sérum Diamond Rose Biofresh. Jeho masážní roller nadzvedne víčka, eliminuje vrásky, zachová hebkost a omladí nejen okolí očí ale  i úst.

           

 4. Krása procházi žalúdkem

  Pro zářivou pleť (a zdravé vlasy) se ujistěte, že vaše strava obsahuje dostatek esenciálních mastních kyselín. Naše tělá tyto výživné látky neprodukují samy o sobě, proto je důležité jejich získavat z potravin. Výborným zdrojem je losos, lnové semienka, rýže, vlašské ořechy, fazola, vejce, ...

 5. Dodržování rutiny

  Důsledný režim čištění, tonizování, vyživování a ochrany ráno i večer pomáha rehabilitovat suchou, zvětralou a unavenou pleť.

  Pravidelnou péčí znásobite výsledky používaných produktů. :)