Doprava ZDARMA nad 1100Kč

Z lásky k planétě a z lásky k přírode vám na naše stránky prinášíme holandskú značku We love the Planet. Jak již název napovída jedná se o přírodní kozmetiku s jedinečným, udržitelným a poctivým přístupem, kde každý jeden výrobek je originál, jako v přírode. :)

V dnešním článku se primárně zaměříme na přirozený přechod od používania klasických deodorantů s obsahom alkalických solí na jejich alternativní verze, na které sa We love the Planet značka zaměřuje.

Proč bychom měli dennodenne volit tuhý nebo krémový deodorant, když použití ve formě spreja je také jednoduché?

Dokonalý deň si většina ľidí představuje ve spojitosti s celodenní svěžesti bez nepříjemného zápachu. To je vlastně důvod, pro ktorý si lidé pořizují deodoranty. Nicméně samotný pot je v podstatě bez zápachu. Zápach potu vzniká, když se částočky potu z potných žláz spojí s bakteriemi na povrchu těla. Pokud sme schopní se zbavit těchto baktérií, tak sa zbavíme aj nepříjemného zápachu.

Najdůležitejší je se zamyslet nad tím, akým spůsobem bývají tyhle typy sprejů vyráběné a co spolu s jejich každodenním používaním (hliník, silikóoy, alkalické soli,…) vchádzi do nášeho tela. Stejnými myšlenkami tudiž začala i produkce We love planet deeodorantů a dala si za cíl vytvorit deodoranty na přírodní bázi.

Pokud váhate se skoncovaním s klasickým sprejovým deodorantem, zhrnuli sme pro vás pár výhod používaní jejich ekologičtejších alternativ. :)

  1. We love deodorant neobsahuji hliník ani žádne syntetické látky. Deodoranty obsahují jenom čistě přírodní ingredience, ktoré pozitívně ovlivňuji naši pokožku.

  2. Sóda bikarbóna zamezuje baktériím v střetu s potem, čímž bojuje již s príčinou vzniku neříjemného zápachu. Protože bez baktérií není žáden tělesný zápach. ;)

  3. Póry nejsou ucpané, nadále pracují, avšak škrob ve zložení nám zaručuje absorpci většiny vlhkosti.

  4. Balení jsou 100% recyklovatelné. Kovové nebo papírove obaly jednoduše po vypoužívaní vyseparujeme.

Aké konkrétně typy nám značka We love the Planet ponúka?

Přírodní krémové deodoranty: 

Nejsou v nich přidané žádne škodlivé zložky a neobsahují hliník. S obsahom 100% přírodních zložek je tenhle deodorant tou lepší volbou pro vašu pokožku ale i pro planétu. Každá recyklovatelná plechovka obsahuje 48 gramů produktu a jsou k dispozici v osmich různych vůnich pro muže i ženy. 

Použití: malé množství vetřeme do oblasti podpaží za pomoci prstů, jendo balení vydrži přibližne 3 měsíce (například Mighty Mint)

Přírodní tuhé deodoranty:

Druhou možností ze sortimentu We love the Planet sú deodoranty v podobě tyčinky. Obsahem přírodních ingredienci, výdrži až 24 hod. a taky účinkem jsou obě možnosti stejné. Samozřejmosti je absence jakýchkolvek syntetických látek. Pokud vám je nanášaní za pomoci prstů nepříjemné, s balením ve formě tyčinky si jednoducho vetřete deeodorant přímo do podpaží. Na stránkach bioruža.cz umíte najít 5 různich vůni s gramáži 65 g, které v průměru vystačí na 2-3 měsíce používaní. (například Lovely lovender)

Krom deodorantů naše stránka ponúka i We love the Planet difuséry so 100% éterickými olejmi. Neobsahují chemikálie a na rozdíl od konvenčních voních tyčinek nespůsobují žádne alergické reakce, Jejch unikátne vůne jsou udržitelne zhotovovány v Ázií a následně smíchávané francúzskymi parfumérmi. Difuséry We love the Planet jsou na naši stránce k dispozici v šesti příjemních vůňich.  Dlhotrvajíci příjemnou vůni zabezpečují ručne sbírané i sušené kajutové tyčinky z okolí We love the Planet továrni. Jejich přirozený výskyt nemá záden negatívni vlyv na místni ekosystem.

například Spiritual spa

TIP od nás: Na redukci pocení má zásadní vlyv zdravá životospráva, uzavření potích žláz napomáha pití výluhu zo šalvěje lekářskej a na celkově zklidnení organismu se doporučuje doplnit magnézium. :)