DOPRAVA ZDARMA nad 1500Kč

Živé akce

V rámci naší neustálé snahy přinášet vám to nejlepší z oblasti přírodní kosmetiky a zdravého životního stylu, se Biorůže aktivně účastní kosmetických a aromaterapeutických veletrhů nejen na Slovensku a v Česku, ale také na mezinárodní úrovni. Účastníme se odborných konferencí a veletrhů a získáváme od vás zpětnou vazbu na naše produkty, které si vyrábíme nebo distribuujeme.

Aromaterapeutické konference

Naše vášeň pro přírodní kosmetiku a zdravý životní styl nás vede k aktivní účasti na kosmetických a aromaterapeutických veletrzích po celém světě. Jsme hrdí na to, že se neomezujeme jen na naši vlastní zemi, ale rozšiřujeme svou působnost i mezinárodně. Na těchto akcích nejsme jen pasivními účastníky – účastníme se odborných konferencí a veletrhů, abychom získali zpětnou vazbu od vás, našich vážených zákazníků, ohledně produktů, které vyrábíme nebo distribuujeme a zároveň se vzdělávali v nejnovějších poznatcích, trendech a postupech v oboru. 

Naše cesta aromaterapií začala cesta za hledáním vyváženosti, pohody a harmonie v našich vlastních životech. Aromaterapie se s námi dělí o tajemství přírody, umožňuje nám objevovat bohatství a sílu éterických olejů a ukazuje nám způsoby, jak je můžeme integrovat do našich každodenních rutin a prostředí.

Ať už jde o harmonizaci prostředí našich domovů, podporu našeho fyzického a emocionálního zdraví, nebo poskytnutí terapeutického a regeneračního účinku na naši pleť, éterické oleje jsou pro nás nejen nástroji, ale také spojenci.

Na konferencích představujeme naše značky Alteya Organics a Venoc, a jsme hrdými členy a podporovateli České aromaterapické společnosti.

For Beauty

Na veletrhu For Beauty jsme se nejen prezentovali, ale také šířili povědomí o značkách Wooden Spoon a Alteya Organics. Během této události jsme se zaměřili na výhody růžové vody a její využití v kosmetice a aromaterapii. Bylo to pro nás skvělým způsobem, jak spojit krásu a zdraví a podělit se o naše znalosti s lidmi, kteří mají stejné vášně.

Festival Evolution

Festival Evolution byl pro nás nejen oslavou zdravého a uvědomělého životního stylu, ale také příležitostí k setkání s podobně smýšlejícími jednotlivci a značkami. Tato radostná událost plná inovací a vzdělávání nám umožnila objevit nové produkty, technologie a postupy v oblasti holistického zdraví, ekologických inovací a udržitelnosti. Prezentovali jsme zde naše značky Wooden Spoon, Alteya Organics a Nordics Oral Care a sdíleli naše zkušenosti a vášeň s ostatními.

Green Beauty

Naše oddanost zelené kráse a udržitelnosti nás přivedla k účasti na jedinečném festivalu Green Beauty. Tato inspirativní akce spojuje značky, odborníky a milovníky přírodní krásy a wellness z celého světa. Na festivalu jsme měli nejen možnost prezentovat naše produkty a inovace, ale také se podílet na diskusích a výměně názorů s lidmi, kteří sdílejí naše hodnoty týkající se udržitelnosti, etiky a přírodní krásy. Tato událost nám nejen přinesla cenné zkušenosti a nové vztahy, ale také posílila naše odhodlání šířit poselství o důležitosti přirozené, čisté a udržitelné krásy.

Farmaceutické odborné kongresy 

Také se účastníme odborných konferencí, které jsou uspořádány pro lékárníky a snažíme se jim ukázat výhody přírodních produktů pro jejich pacienty. Tím že máme značky které působí na různé problémy pokožky tak se snažíme přiblížit benefity Wooden Spoon a Alteya Organics přes lékárníky i vám.

Pediatrické kongresy

V Biorůži jsme pevně přesvědčeni, že zdraví začíná již v nejútlejším věku. Právě proto se s hrdostí účastníme pediatrických kongresů, kde se setkávají odborníci, kteří sdílejí naši vášeň za péčí o nejmenší.

Naše účast na těchto významných akcích nám umožňuje být součástí důležitých diskusí a výzkumu v oblasti pediatrie, což nám otevírá dveře k neustálému vzdělávání a zlepšování našich produktů a služeb určených pro děti.

Pediatrické kongresy nám také poskytují jedinečnou platformu pro představení našich produktů široké škále odborníků, kteří se zajímají o inovativní a přírodní řešení v oblasti péče o zdraví dětí. Jsou to místa, kde můžeme prezentovat naše unikátní BIO a přírodní produkty, které jsou výsledkem naší vášně a odborných znalostí.

... a spousta dalších po celý rok

Věrnostní program
Věrnostní program

Odměňujeme za každou recenzi produktů.

Odborné poradenství
Odborné poradenství

Poskytujeme nejlepší kvalitu služeb a výrobků.

Spolehlivost dodání
Spolehlivost dodání

Vlastní sklady zaručují rychlost a spolehlivost dodání.

Vlastní výroba
Vlastní výroba

Vytváříme a vyrábíme pro vás kvalitní produkty.

Doprava zdarma
Doprava zdarma

při nákupu nad 1500kč.

Garance spokojenosti
Garance spokojenosti

Nepasuje? Vraťte.

Odborné poradenství
Odborné poradenství

Rádi vám s výběrem poradíme.

Odměna za recenzi
Odměna za recenzi

Recenze = až 10Kč zpět.