DOPRAVA ZDARMA nad 1500Kč

Biorůže - Objem - 250 g

V roce 2022 jsme také pod naší značkou Biorůže začali nabízet suroviny pro vlastní výrobu domácí kosmetiky a aromaterapii i maloobchodně. V našem rozšířeném sortimentu najdete nyní sypané byliny a koření, obaly na kosmetiku a pro aromaterapii a brzy i hydroláty ve větších baleních. 

V naší nové nabídce najdete různé druhy sypaných bylin a koření, které mohou být využity při vaření, do bylinných čajů a léčivých přípravků, ale také jako hlavní složky při vlastní výrobě kosmetických produktů nebo pro aromaterapii. Tyto suroviny jsou pečlivě vybrány a zpracovány tak, aby splňovaly nejvyšší standardy kvality a čerstvosti, což je pro nás klíčové.

Pro ty, kteří si rádi vytvářejí vlastní kosmetické produkty, jsme připravili také široký výběr obalů, do kterých lze esteticky i prakticky vaše výrobky zabalit. Chceme, aby naši zákazníci měli možnost nejen vytvářet kvalitní produkty, ale také je atraktivně prezentovat.

Celkově jsme tedy zahájili novou éru naší činnosti, kdy se zaměřujeme nejen na připravené produkty, ale nabízíme také suroviny pro ty, kteří chtějí být kreativní a vytvořit si vlastní výrobky podle svých představ. Jsme rádi, že můžeme být součástí vaší cesty k přirozenější a individuálnější péči o sebe prostřednictvím našich produktů pod značkou Biorůže.

Na vaše dotazy odpoví Linda

Pracovní dny 7:30 - 16:00
Rychlý kontakt
Zobrazit filtry
Věrnostní program
Věrnostní program

Odměňujeme za každou recenzi produktů.

Odborné poradenství
Odborné poradenství

Poskytujeme nejlepší kvalitu služeb a výrobků.

Spolehlivost dodání
Spolehlivost dodání

Vlastní sklady zaručují rychlost a spolehlivost dodání.

Vlastní výroba
Vlastní výroba

Vytváříme a vyrábíme pro vás kvalitní produkty.

Doprava zdarma
Doprava zdarma

při nákupu nad 1500kč.

Garance spokojenosti
Garance spokojenosti

Nepasuje? Vraťte.

Odborné poradenství
Odborné poradenství

Rádi vám s výběrem poradíme.

Odměna za recenzi
Odměna za recenzi

Recenze = až 10Kč zpět.